Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Kontraceptivna pilula i vanmenstrualno krvarenje

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kontraceptivna pilula i vanmenstrualno krvarenje Одговор на: Kontraceptivna pilula i vanmenstrualno krvarenje

#10055 Одговор

Milica

Postovani, pijem pilule logest vec 5-6 meseci, uvek redovno. Skoro mi se desilo da sam zaboravila dve da popijem(beba mi je bila bolesna sa visokom temperaturom) i nisam se tableta ni setila. Iz te kutije sam popila samo 3(petak,sub.ned),pon.i uto.zaboravljenje i u sredu kad sam se setila, umesto da popijem samo zaboravljenu za utorak, ja popijem i za ponedeljak, pa uvece redovno i za sredu.😣 nakon pola sata meni je toliko bilo muka da sam se ispovracala i odmah primetila nekoliko kapi braon iscedka. To je tako trajalo 6-7 dana, a onda je krenulo i kao blaga menstruacija. I dalje pijem pilule,a krvarenja i dalje ima po malo. Da li nastaviti sa tabletama i sta dalje?

Call Now Button
,