Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija izostanak menstruacije Одговор на: izostanak menstruacije

#10086 Одговор

Svetlana Dulanović
Учесник

Dobar dan, zabrinuta sam za cerku kojoj je 16 godina i vec 4 godine ima menstruaciju, s tim sto joj ciklus nije ustaljen jos uvek…desavalo se da dobije 16. dana ciklusa, cesto 21. dana….zadnjih 6 meseci ciklus traje oko 23-30 dana s tim sto nekada izmedju ciklusa ima braon iscedak…jos jedna stvar – ves joj jako zaudara na ustajalu mokracu, pije dovoljno tecnosti. Radili smo bris na bakterije i gljivice, urinokulturu, sve je negativno, radjen je ultrazvuk , sve je u redu, hormoni su u redu…sta znaci taj braon iscedak, bojim se jako, jos nije imala odnose,ne mozemo odraditi kolposkopiju a u mojoj porodici je majka imala rak vagine, ja sam nedavno imala VAIN 1.
Hvala na odgovoru

Call Now Button
,