Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#10099 Одговор

jovanabambi

Postovani, prvi ciklus mi je bio od 3. do 7. avgusta, imala sam nezasticen odnos 11., partner i ja nismo bili sigurni da li je .. tako da sam za svaki slucaj nakon 12 sati popila Escapelle pilulu za dan posle. Sve je bilo u redu, proslo je bez mucnine, povracanja itd. Imala sam nakon toga zasticen odnos 14. Nakon 6 dana (17.) pocela sam da krvarim, krvarenje je u parcicima i normalne crvene boje. Kao i svaka normalna menstruacija, samo sto je bezbolno za razliku od inace. Imala sam mozda jedan znak da cu dobiti, nista vise. Naredna menstruacija mi je po kalendaru 30. Mene zanima sledece, kolike su sanse da sam trudna, kada mogu da uradim kucni test i da li ce mi se poremetiti menstrualni ciklus tj kada bih trebalo ocekivati sledecu menstruaciju, otprilike..? Hvala unapred.

Call Now Button
,