Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Pitanje u vezi kontracepcije

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pitanje u vezi kontracepcije Одговор на: Pitanje u vezi kontracepcije

#10364 Одговор

Jovana

Poštovani,
Nakon 6 godina korišćenja kontraceptivnih pilula, odlučila sam da prekinem korišćenje da bih uradila ponovo hormonske testove. Pilula je uvedena u mojih 17 godina zbog neredovnih ciklusa (15-22 dana, po do 7 dana blagog krvarenja), ali bez dijagnoze PCOS-a ili PCO morfologije na UZ. Sada sam voljna da se do kraja istestiram na tu temu, pa sam prekinula pilulu. Dobila sam očekivano withdrawal bleeding, ali posle toga još uvek ništa. Da li je to normalno? Sada sam 35. dan ciklusa i još uvek nema krvarenja. Do kada da čekam pre nego što potražim ginekologa/endokrinologa? Test na trudnoću dvaput negativan. Drugih tegoba i ginekoloških bolesti nisam imala, partner dugogodišnji. Molim Vas za komentar iz iskustva koliko je očekivano dok ne dobijem prvu “pravu” menstruaciju. Hvala Vam!

Call Now Button
,