Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

#10471 Одговор

Dunja

Poštovani,
Prošli utorak počela sam prvi put da pijem kontraceptivne pilule (Logest). Menstruacija je počela u ponedeljak uveče, ali kako nije bila jaka (tek tokom noći između ponedeljka i utorka počelo je jače krvarenje) prvu pilulu popila sam u utorak oko 11h. Pila sam svakog dana oko podne, s tim što sam u subotu popila kasnije, oko 16 ili 17h. U nedelju sam popila u uobičajeno vreme i imala sam nezaštićen odnos uveče (pred kraj menstruacije), potom sam i u ponedeljak popila u isto vreme. Da li je zaštita bila potpuna, s obzirom da nisam popila na samom početku ciklusa (da li je pilula ipak obezbedila zaštitu od prvog dana konzumiranja) i dan pre odnosa zakasnila sam 4 ili 5 sati, da li bi trebalo da imam razloga za brigu što sam posle šeste pilule imala odnos bez zaštite? U subotu, nedelju i ponedeljak, tačnije tokom cele nedelje sa povremenim prekidima osetila sam blag bol u stomaku i grudima (koji inače osećam pri svakoj menstruaciji na početku) što pretpostavljam da ima veze sa pilulama jer se nastavio do kraja ciklusa.Unapred hvala na izdvojenom vremenu i odgovoru.

Call Now Button
,