Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Pilula za dan posle

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pilula za dan posle Одговор на: Pilula za dan posle

#10537 Одговор

Cone
Учесник

Dobar dan, imao sam odnose sa devojkom 3.11 na 4.11. Koristili smo kondom medjutim kondom je pukao i ja sam ejakulirao unutra. Odmah nakon toga, cim smo videli da je pukao ona je mokrila i pokusala da izbaci sto je vise sperme moguce. Nakon 13 sati je popila Escapelle pilulu. Nije mogla da ode ood ginekologa iz razloga jer joj je ginekolog radio tek od srede,tj sutra. Zanima me kolike su sanse za trudnocu ako je popila Escapelle pilulu? Citao sam po raznim forumima, sajtovima, stranicama da Escapelle pilula sprecava oplodjenje jajne celije njeno ugnezdavanje, cak i vracanje oplodjene jajne celije pa me zanima da li bih trebao imati veliki razlog za brigu? I nakon koliko dugo bi ona mogla da uradi test kaoo bisko bili sto posto sigurni? Hvala Vam na brzom odgovoru, puno mi znaci! PS. Menstrualni ciklus joj je poremecen vec dosta dugo i isla je kod ginekologa i rekao je da nema problema samo vise tecnosti i bolja prehrana. Nije imala ciklus 2 3 meseca ako se ne varam. I nakon sto je popila pilulu ima jake mucnine i bolove u donjem delu stomaka iako sam citao da su to nuspojave pilule koliko bi one trajale? Hvala jos jednom na brzom odgovoru!

Call Now Button
,