Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Smedj iscedak nakon menstruacije

Почетак Forum Ginekologija Smedj iscedak nakon menstruacije Одговор на: Smedj iscedak nakon menstruacije

Svetlana
Гост

Poštovani,
Već 3 meseca mi se dešava da između ciklusa imam braon iscedak neprijatnog mirisa. Menstruacije su redovne, ali su i one izrazito neprijatnog mirisa. Rađen mi je ultrazvuk na kojem se nisu videle nikakve značajne promene, krv i mokraća su mi u redu. Ne znam šta više da radim. Tri meseca konstantno nosim uloške (dnevne i obične) i jako se neprijatno osećam zbog cele situacije. Nemam odnose zbog ovoga, a ne znam ni šta mi je ni šta da radim. Da li je to razlog za brigu i da li možete preporučiti nešto što mislite da bi pomoglo (ne naravno pilule, već nešto što npr. može bez recepta da se kupi kao prva pomoć)? Ginekolog mi je poslednji put rekao da je verovatno u pitanju poremećaj nivoa estrogena u organizmu, ali mi nije ništa prepisao.
Hvala unapred!

Call Now Button
,