Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Tumacenje rezultata

Почетак Forum Ginekologija Tumacenje rezultata Одговор на: Tumacenje rezultata

Nekra
Гост

Postovani,

imam ranicu na grlicu materice za koju mi je dva ginekologa reklo da je velika. Koristila sam vaginalete (biljne i macmiror), ali svaki put mi kazu da se nista nije promenilo. Papa je uvek uredan, sekret takodje. 2018. sam uradila sam testove na hlamidiju, ureaplazmu i mikoplazmu i sve je bilo negativno. Sada sam isla kod treceg ginekologa da cujem njegovo misljenje. On je rekao da je ne vidi dobro od sekreta i da treba leciti sekret koji je treca grupa najverovatnije. Medjutim, sekret je II grupe, znaci uredan. U medjuvremenu sam uradila vaginalni i cervikalni bris i nalaz je sledeci: Epitelne celije, Gram pozitivni bacili, kokobacili i diplokoke. PATOGENE BAKTERIJE NISU IZOLOVANE. Koliko se razumem i ovo bi bio negativan nalaz? Moje pitanje je da li preporucujete ponavljanje testova na hlamdiju, ureaplazmu i mikoplazmu i koje je generalno misljenje o tretiranju ranice u ovom slucaju? Pozdrav

Call Now Button
,