Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

Andrea
Гост

Postovani
Ciklusi mi inace traju od 27 do 31 dan, rizican odnos sam imala 13.12. Oko 2 sata posle ponoci sto je 14.12. U pitanju je nezasticen odnos bez ejakulacije. Poslednja menstruacija mi je bila 30.11.-05.11. (6 dana) s tim da je poslednjeg dana bilo nesto oskudnije. U vreme kada se desio odnos, ne znam da li je nastupila ovulacija ili je tek nakon toga trebala, obzirom na varijacije duzine mojih ciklusa. Escapelle sam popila u nedelju (15.12.) oko 6 sati uvece. Zanima me da li ce tableta delovati cak iako je ovulacija nastupila pre odnosa, i da li moze da spreci usadjivanje oplodjene jajne celije u zid materice ili samo odlaze ovulaciju? Kao sto rekoh, ne znam kada je ovulacija nastupila a na internetu nailazim na razlicite podatke o mehanizmu dejstva ovog kontraceptiva. Koje su sanse da sam ostala mozda trudna i da tableta nece delovati? Hvala unapred i izvinjavam se na predugackoj poruci, ovo mi se prvi put desava.

Call Now Button