Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: abortus i posle abortusa

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks abortus i posle abortusa Одговор на: abortus i posle abortusa

Strumfeta
Гост

Zdravo. Uradjena mi je kiretaza u 10 nedelji. Blizanacka trudnoca nije odkrivena na vreme. 2 zumanceve kesice, jedna je imala mlecni embrion bez odkucaja srca. U 9 nedelji sam dobila braonkasti sekret. Prepisali su mi utrogesteron I folin nedelju dana da probamo da spasemo trudnocu.posle 5 dana sam prokrvarila I u nedelju nocu sam dobila bolove, kao pred menstruaciju. Ostavili su me u bolnici pod predpostavkom da ce sve samo izaci. Sutra dan je drugi doktor ustanovio da ce morati kiretaza za svaki slucaj zbog daljih trudnoca. U toku tog dana krvarenje postalo bas oskudno, skoro nista. Sledeci dan je malo bilo krvi i taj dan je odradjena kiretaza pod opsotom anestezijom. Nisam krvarila od tada nista specijalno. Cak se ni na ulosku ne vidi nista preterano. Skoro nista. Nemam bolove. Intervencija je bila juce I odmah sam Pustena kuci. Jutros sam imala nezasticeni analni seks pa me sada zanima da li sam time mogla ugroziti svoje zdravlje. Nisam svrsila jer se plasim grcenja materice i bolova ali mi je svakako prijalo. I dalje nemam nikakve bolove i ne krvarim. Da li je uredu sto ne krvarim nakon intervencije? I da li je uredu imati analni seks? Hvala unapred

Call Now Button
,