Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Kontraceptivna pilula i vanmenstrualno krvarenje

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kontraceptivna pilula i vanmenstrualno krvarenje Одговор на: Kontraceptivna pilula i vanmenstrualno krvarenje

Jovana
Гост

Poštovani,
Pijem logest pilule preko 2 godine, uvijek redovno. Bez problema. Prvih par mjeseci sa imala ta krvarenja tokom citavog ciklusa i narenih godinu i po je sve bilo ok. Dobijala sam menstruaciju uvijek treći dan pauze i završavala se početkom nove kutije. Medjutim ovaj mjesec, dobila sam treći dan, završilo se svijetlo krvarenje..ali nastavilo se sa novom kutijom tamno krvarenje kao iscjedak. Imam još 4 ilule do kraja blistera.Danas i svijetlije boje. Imala sam potpuno nezastićeni odnos sinoć sa ejakulacijom u rodnicu. Ovaj mjesec sam pila kao i inače bez obzira na ta krvarenja. Imam li razloga za brigu u vezi smanjene zaštite ?

Call Now Button