Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Spontani pobacaja bez kiretaze

Почетак Forum Trudnoća Spontani pobacaja bez kiretaze Одговор на: Spontani pobacaja bez kiretaze

Sanja
Гост

Dobar Dan…ja sam 7 nedelja trudnoce… Pocela Sam 6.4. U ponedeljka pomalo da krvarim… Otisala Sam kod ginekologa ona mi je rekla da je to prazno jaje bez embriona I da cu morati da prekinem trudnocu… U sredu Sam otisla na sa uputom za prekid trudnoce tamo su me pregledali I rekli da se spremim da MI odrade intervenciju jer su videli isto kao I ginekolog sto me je uputio na prekid trudnoce… Dali su mi anesteziju.. Kada Sam se probudila mislila Sam da je sve gotovo, medjutim, oni mi nista nisu uradili vec poslali Kuci I rekli da u ponedeljka tj za 5 Dana odradim BHCG test I da sa Tim dodjem na kontrolni pregled I eventualnu intervenciju… S Tim da MI nista nisu objasnili zbog cega vec par Dana pomalo krvarim… Jer nije bilo nijednog doktora… A Samo za nalaze I pregled je pisalo na otpusnoj listi. U medjuvremenu krvarenje je se svaki Dan postepeno povecavalo… I danas popodne je poceo stomak da me boli kao kad imam menstruacuju I krvarenje je postalo vece… Ali u vidi klasicne mestruacije…I Samo mi je danas Izasao kao mozda ugrusak Nesto velicine klikera Pa sam htela da vas pitam da Li ovo moze da ceka ponedeljka Ili bih ipak trebala da odem do doktora ukoliko se bol nastavi bol za sada se smanji PA Malo poveca I sve tako …za sada nije Nesto nesnosljivo Ali Sam ipak Malo zabrinuta jer nema sa Kim da se posavetujem… S obzirom da je vanredno stanje trenutno… Ja se izvinjvam sto Sam bila ovako opsirna.. I bila bih vam vrlo zahvalna ako bi mi odgovorili…

Call Now Button