Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Posledice korišćenja kontraceptivnih pilula

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Posledice korišćenja kontraceptivnih pilula Одговор на: Posledice korišćenja kontraceptivnih pilula

#11438
sonjaso
Учесник

Dobar dan, imam veliku dilemu da li da prestanem sa uzimanjem kontracep. Tabl.
Naime, imam 28 godina i 9 nepunih godina pijem tablete. Nikada nisam imala neke posledice i probleme, no do pre 3-4 meseca koristila sam Novinete, a kako mi je ginekolog promenio i prepisao Daylette pojavio mi se celulit na nogama koji nikada nisam imala, kao i pojas oko stomaka tzv. “Šlauf” koji sta god da radim i kako god se hranim ne mogu da skinem. Da li je moguce da je to posledica Daylette tableta ili treba da potrazim uzrok u necemu drugom? Kako mogu da utvrdim da li su tablete razlog a da ne prestanem da pijem? Hvala unapred na odgovoru koji bi mi zaista znacio, pozdrav


Call Now Button