Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija izostanak menstruacije Одговор на: izostanak menstruacije

Predrag Jovic
Учесник

Dobar dan!
Imam problem.
Naime mojoj devojci kasni vec 15 dana.
Nikada joj menstruacija nije tačna. Uvek joj kasni par dana, ali je ovo prvi put da joj ovoliko kasni. Poslednju je imala 22. Marta i ceo April nije dobila i dosao je i Maj i jos nije dobila.
Ceo Mart smo se svadjali i dosta je plakala i veoma se nervirala do sredine Aprila. Da li je moguce da joj kasni menstruacija zbog stresa?
I imali smo odnose, uvek prvi put krenemo bez kondoma i onda ga kasnije stavim, iskreno mislim da nisam svrsio u nju. I da kazem da u Martu nismo imali odnose 3 nedelje. A u Aprilu smo imali bas dosta odnosa bukvalno svakog dana po par puta s tim da posle prvog puta uvek odmah stavim kodnom. Da li je moguce da kasni i zbog povecanog broja odnosa posle kratke pauze? Jos se plasi da radi test jer ima 17 godina. Zamolio bih Vas da mi odgovorite u sto kracem roku. Hvala Vam unapred.

Call Now Button