Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Logest i krvarenje

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Logest i krvarenje Одговор на: Logest i krvarenje

Marina Mitic
Учесник

Postovani,pijem Logest 4 godine. Imam 29 godina i u ozbiljnoj sam vezi 3 ipo godine. Logest pijem prvenstveno zbog zastite od trudnoce,a zatim zbog bolnih i jako obilnih menstruacija. Zadnju pilulu sam popila 27.aprila 2020 i resila da prekinem,najpre iz razloga sto je ova poslednja i predhodna menstruacija “prosla” samo sa braon iscedkom ( da napomennem da je i taj iscedak dosao bas na vreme) Zanima me da li je to normalno kod pilula za kontracepciju ili da sumnjam na nesto drugo? Nisam koristila nikakve antibiotike niti druge lekove. Ponekad sam popila neki sedativ za umirenje jer imam problem sa spavanjem i dva puta sam popila sumatriptan za migrenu u zadnjih 6 meseci. Hvala. Srdacan pozdrav.

Call Now Button