Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Smedj iscedak nakon menstruacije

Почетак Forum Ginekologija Smedj iscedak nakon menstruacije Одговор на: Smedj iscedak nakon menstruacije

Ester
Гост

Menstruaciju dobijam na dvadeset Dana u martu Sam Isla na pregled ustanovljeno je da imam policisticne jajnike pilasam inofolik u martu I April menstruaciju su bile normalne I trajale of lpet do sest Dana u maju Sam dobila prvog I nakon dva Dana krenuli je obilno krvarenje da ugruscima na osmi ddan otisla Sam ponovo kod ginekologa jedna doktorica je rekla da se radi abrazija medjutim drugi lekar je rekao da ne da se uradi krvna slika da se urade hormoni stitna zlezda beta test pila Sam kapi da bi se zaustavilo krvarenje krvarenje je stalo nakon tri danade Sam posle dva Dana pojavio braonkasti sekret pa me zanima sta bi monglo biti sad upitanju

Call Now Button