Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Smedj iscedak nakon menstruacije

Почетак Forum Ginekologija Smedj iscedak nakon menstruacije Одговор на: Smedj iscedak nakon menstruacije

ana03
Учесник

Poštovani, imam 17 godina. Za sada mi je dijagnostikovan blagi hormonski dizbalans,sa povišenim nivoom testosterona. Takođe, imam policistični jajnike i insulinsku rezistenciju. Menstruacije su bolne i neredovne i traju od 7 do 10 dana,a period između dve menstruacije je oko 44-45 dana. Ovog meseca sam imala menstruaciju od 19. do 27.juna,a 29.sam primatila smeđ iscedak. Inače, imam problematičnu i osetljivu kožu i akne,kao i malo izraženije dlačice na stomaku i donjem delu leđa. Pretpostavljam da je to zbog povišenog testosterona.Takođe želim da navedem da sam seksualno aktivna i da već godinu dana nisam menjala partnera. Da li je ovako nešto normalno? Da li je u mojim godinama potrebna hormonska terapija ili neka druga s obzirom na ono što mi je dijagnostikovano.
Hvala unapred.

Call Now Button