Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Pitanje u vezi kontracepcije

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pitanje u vezi kontracepcije Одговор на: Pitanje u vezi kontracepcije

Dobro veče,htela bih da postavim jedno pitanje koje me već danima muči.. decko i ja smo imali nezaštićen Odnos pre nekoliko dana tj zapravo on nije siguran da li je ono.. on tvrdi da nije imao osjećaj kada je to uradio ali opet nije siguran Ja sam čitala po internetu čak neki tvrde da je to predsemena tečnost.. posle 72h ja sam popila tabletu jutro posle,jer mi je jedna starija osoba rekla da mogu tada da popijem dok nisam čitala i ostale žene preko neta da to zapravo može da se popije i u roku od 24h.. kolika je mogućnost da ostanem u drugom stanju,da li ima neke šanse da ne ostanem? S’obzirom da sam popila ovu tabletu? Hvala unapred !

Call Now Button