Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Mogucnost trudnoce

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Mogucnost trudnoce Одговор на: Mogucnost trudnoce

#2234 Одговор

Pera
Учесник

Imao sam nezaštićen odnos sa devojkom dan pred menstruaciju. Pre mog završetka sam ga izvadio, ali nisam siguran da li je malo kanulo na vaginu. Znamo samo da je malo imalo na samom početku vagine(daleko iznad vaginalnog otvora). Ciklus joj je uvek redova i dobila je na vreme i sve se normano odvija. Mene zanima da li je moguća trudnoća?( iako je dobila sutradan) Zanima me da li mora da se čeka sledeća menstruacija da bi se znalo za sigurno i da li može da se se popije tableta za “jutro posle” ako je prošlo oko 30 sati posle toga. Mladi smo oboje i ne želimo sada da se sve to desi. Odgovorite što pre je moguće. Hvala unapred i ne zamerite ako je glupo pitanje

,