Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija izostanak menstruacije Одговор на: izostanak menstruacije

#2359 Одговор

AmraOrdic

Postovanje, naime imam slijedeci problem. Imala sam upalu pluca, 2 mjeseca kasnije sam saznala za to, na nogama sam je nosila doslovno, pila sam antidepresiva, takodjer su mi otkrili bakteriju u zeludcu i jednostavno sam non stop bila bolesna i to me deprimiralo i onda mi je doktorica prepisala antidepresiva, to je sve bilo prosli mjesec , te silne bolesti i ti silni lijekovi i sve, i naravno sad mi menstruacija kasni mjesec i 2 dana, imala sam sa deckom spolni odnos i sad me zanima da li je moguce da sam trudna, strah me uraditi test ili ici ginekologu ne znam da li cu to moci izdrati sve, tako da me zanima da li postoji sansa da sam trudna, znaci imam sve simptome kao kad trebam dobiti, bole me jajnici konstantno, ledja me bole, po cijelom tijelu sam se iscibala, tako me boli sve pa stane, pa onda opet zaboli i tako vec preko mjesec dana a nikako da menstruacija krene, zanima me je li postoji mogucnost da sam trudna ili je to jednostavno doslo do nekog poremecaja hormona, Unaporijed hvala !

,