- Ginekološka Ordinacija Palmotićeva - Beograd
Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Da li je moguca trudnoca?

Почетак Forum Trudnoća Da li je moguca trudnoca? Одговор на: Da li je moguca trudnoca?

#2478 Одговор

Nina94
Учесник

Išla sam na redovnu kontrolu kod ginekologa 11.02. radio je ultrazvuk i endometrijum je bio 15mm sekretorna faza i obavestio me je da mi menstruacija uskoro sledi. Redovno dobijam na 30-31 dan (svakog 15og u mesecu).Nakon ovog pregleda znajući da nisam u plodnim danima i da sam na dan od menstruacije imala sam 2 nezaštićena odnosa sa dečkom 14.02. jedan za drugim (obrisali smo sve između, ali nisam sigurna da li je prošlo barem 5 minuta između odnosa i korišćen je prekinuti snošaj).Nisam dobila tog 15og već mi je kasnilo nedelju dana i dobila sam 22.02. Menstruacija je bila normalna.Uvek imam bolne grudi pred menstruaciju 7 dana tako sam i onda bolove dobila 15.02. 7 dana pred.Sada je 18.03. ja nemam bolove što verovatno znači da će mi mentruacija kasniti.Kolike su šanse da sam trudna?

,