Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#2605 Одговор

atila
Учесник

Postovani,
u toku meseca juna sam imala dva rizicna, nezasticena odnosa . Pri prvom nije doslo do ejakulacije, pri drugom je partner svrsio u mene. Nakon oba sam popila pilulu escapelle iako sam svesna posledica. Razmak izmedju odnosa je dve nedelje. Dakle. Pocetkom meseca jedan odnos i jedna pilula. Nakon dve nedelje drugi odnos i druga pilula. Nakon prve popijene pilule sam imala krvarenje , isto kao i za vreme ciklusa. Bolovi u stomaku, trajanje od par dana itd.
Zanima me, da li je pilula koju sam popila juce, uopste efektna i koliko me stiti od trudnoce? Citajuci forume po internetu dosla sam do zakljucka da je ucinkovitost dosta manja, ukoliko se u toku jednog meseca popiju dve pilule. Ono sto me zanima je sledece- koje su sanse da ostanem u drugom stanju? Da li ce sanse za trudnocu smanjiti i treca pilula, ili nema znacaja? Moram da napomenem da imam neredovne cikluse i da samim tim ne mogu da se oslanjam na racunanje. sta biste mi savetovali, s obzirom da na trudnocu nikako nisam spremna.

Sent from my iPhone

,