Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Da li sam trudna

Почетак Forum Ginekologija Da li sam trudna Одговор на: Da li sam trudna

#2668 Одговор

anuska12
Учесник

Poštovani,
imala sam menstruaciju 6.6., a zadnji spolni odnos 22.6., međutim dečko nije bio siguran je li kondom pukao pa sam uzela escapellu nakon 12 sati. Menstruaciju sam dobila 5.7., prva 3 dana normalno, a ostala dva oskudnije i tamnije gotovo smeđe pa me bilo strah je li u pitanju možda lažna menstruacija. 12.7. ujutro sam napravila test za trudnoću Geratherm i bio je negativan. Međutim, danas ujutro kad sam popila kavu, koju inače popijem tu i tamo samo, mi se pojavila kao nekakva mucnina i vrtoglavoca pa me sad to prepalo jer čitam po internetu gdje se upravo ovakvi simptomi navode kao prvi znaci. Kava mi je zasmetala i početkom 7.mj kad sam ju popila (8.7. mislim da je tako nekako bilo). To me jako brine pa ako bi mi mogli odgovoriti. inače bila sam kod ginekologa 21. ali mi nije radio ultrazvuk. Hvala

,