Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Savet

Почетак Forum Ginekologija Savet Одговор на: Savet

#2701 Одговор

jelenamt
Учесник

Postovani, imam problem pitanje…menstruacija mi je kasnila 7 dana (inace uredan ciklus + – jedan dan) i uzela sam test za trudnocu (gravignost) i druga linija je bila jako slabo vidljiva..ogromna sreca jer mnogo simptoma trudnoce je tu…ali..8 dan sam uz jako jako velike bolove stomaka i leđa (inace nikad takvi bolovi) sam prokrvarila i bolovi i krvarenje traju evo i drugi dan iako je krvarenje nije obilno dapace jadan ulozak dnevno cak i manje…zabrinjavaju me ovi jaki bolovi stomaka i leđa koji jos traju i dali se uopce radi o trudnoci sa obzirom da sam prokrvarila.kod doktora sam sutra dali je kasno raditi beta nalaz iz krvi posto je sutra 4 dan nakon krvarenja????(ako ga sutra upoce i bude jer danas je vec jako oskudno)hvala vam puno i zurno cekam vas odgovor..imam 36 godina i nisam rađala a radimo na bebi..

,