Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

#2709 Одговор

aledjna
Учесник

Postovani, pila sam yaz pilule 2 godine, u maju mjesecu sam prestala sa njima. Menstruaciju nakon prestanka uzimanja pilula sam imala u junu 24. 06. nakon uzimanja pilule za dan posle zbog nezasticenog odnosa. 20.07. Sam imala nezasticen odnos ponovo. Nakon toga jos par puta. Menstruaciju uopste nisam dobijala a test na trudnocu sam radila pocetkom avgusta i bio je negativan. No i nakon toga u toku odnosa pukao je kondom. Zanima me postoji li mogucnost da ostanem u drugom stanju iako nakon uzimanja pilula mensturaciju nijednom nisam dobila prirodno (bez izazivanja menstruacije tabletom za dan posle). Unaprijed zahvalna.

,