- Ginekološka Ordinacija Palmotićeva - Beograd
Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Da li sam trudna

Почетак Forum Ginekologija Da li sam trudna Одговор на: Da li sam trudna

#2742 Одговор

Marinela955
Учесник

Zadnja menstruacija trajala od 8.7. do 13.7. “Rizični”, tj.prekinuti snošaj imala sam 25.7. Dotad 3 tjedna nismo imali odnose. Navečer primijetila 2-3 male minijaturne crvene točkice na wc-papiru. Sljedeća tri dana imala smećkasti iscjedak. Ciklus mi inače traje 29-30 dana, menstruacije redovite. Očekivala sam ju negdje oko 6.8., ali evo danas je 2.9. i još je nema. Uradim test Gravignost mini 11.8., 6.dan kašnjenja, negativan. Ponovim Gravignost mini 13.8., 8.dan kašnjenja, negativan opet. I onda 22.8., 17.dan kašnjenja, napravim Clearblue Digital, negativan. Mislim da od tog puta nisam ostala trudna, ali 23.8. dakle 18.dan kašnjenja, nakon prvog zaštićenog dnosa, neka 2 sata kasnije, bez da je on otišao na toalet, započeli smo drugi bez kondoma, kasnije ga je stavio. Otada sam jedino primijetila da moram na wc mokriti često. Što vi mislite, trebam li uzeti u obzir mogućnost trudnoće od 23.8. ili mislite da je riječ o nekoj upali, infekciji? Računam li uopće plodni dani, ovulacija itd. kada menstruacije prethodne nije ni bilo? Kad mogu napraviti test na trudnoću po Vašem mišljenju? Računam da je bilo menstruacije redovite, ovu u 9.mjesecu bih trebala očekivati negdje 5. ili 6.9., pa da ga tada napravim? Nadam se Vašem brzom odgovoru, hvala.

• Овај одговор је промењен 1 година, 11 месеци раније од стране  Marinela955.
  • Овај одговор је промењен 1 година, 11 месеци раније од стране  Marinela955.

,