Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Smedj iscedak nakon menstruacije

Почетак Forum Ginekologija Smedj iscedak nakon menstruacije Одговор на: Smedj iscedak nakon menstruacije

#2746 Одговор

S1234
Учесник

Poštovani.U aprilu mi je otkrivena cista (endometrioza,tako je navela ili cista gušćeg sadržaja)i još neki problemi ,uvećan i policističan jajnik.Od tada mi meentruacija vidno kasni,ali kad je imam onda je normalna,uglavnom standarno obilna i traje 5 dana.Poslednju menstruaciju sam imala 23jula.E sad 1og septembra mi se javio crni izcedak,koji u jutarnjim satima ide prilično obilno a u popodnevnim staje i bukvalno ide jako malo,ujutru bude malo krvi koji naznačava menstruaciju,bude jako malo i posle ide samo mala količina braon sekreta,tolika da je potrebno eventualno dnevni uložak.Moje pitanje je pošto sam u inostranstvu,kako na to da gledam da li je to menstruacija ili postoji šansa da je cista pukla?I još da naglasim da uvek imam simptome pred mestruaciju,uvek je to bol u grudima i nikad nije izostao ,a sad nisam imala bol u grudima niti ikakve naznake.Unapred Hvala Vam.

,