- Ginekološka Ordinacija Palmotićeva - Beograd
Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija Одговор на: Kontracepcija/dan posle/moguca trudnoca/kontracepcija

#2747 Одговор

Lavandula
Учесник

Postovani,
Prvo dobra vecer. Evo ovako javljam se u nadi da cu dobit neku informaciju u vezi mog slucaja pa se unaprijed izvinjavam zbog poduzeg teksta.Naime suprug i ja smo u 23.08 (oko 5ipo sati 15 dan ciklusa)imali nezasticeni spolni odnos(zadnja menstruacija je bila 09.08. Sledecu bi trebala dobiti 06.09.ciklus mi traje od 28 do 30 dana i po menstrualnom kalendaru koji vodim to je dan ovulacije). U kratkom dogovoru s ginekologom nakon 3 ipo do 4 sata nakon odnosa popila sam tabletu za hitnu kontacepciju Escapella. Nakon dva dana od poijene tablete pa sve do danas osjecam bol u jajnicima,
10 dan nakon odnosa tj ovulacije u strahu od trudnoce vadila sam beta hcg iz krvi nalaz je pokazao negativno tj <0,1 u/l. Jutros znaci 12 dan nakon odnosa radila sam test na trudnocu s prvom jutarnjom mokracom,test se pokazao negativan. Jajnici i donji dio trbuha i dalje boli,grudi su natecene i osjetljivr na dodir,iscjedak iz rodnice jos lagano prisutan. Zanima me jeli velika mogucnos da tableta nihe djelovala s obzirom da do sada nisam imala izazvano krvarenje(tako sam bar procitala) i kolika je mogucnost trudnoce pored svega… kazu da tableta ne djeluje kad je ovulaciha vec nastupila? i ova dva dana su dugo za cekati… unaprijed hvala na odgovoru i oprostite na smetnji

,