Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Da li je moguce?

Почетак Forum Trudnoća Da li je moguce? Одговор на: Da li je moguce?

#2858 Одговор

zabrinutalana123
Учесник

Imala sam nezaštićen odnos metodom prekinutog snošaja večer pred menstruaciju. Imali smo tu večer više odnosa metodom prekinutog snošaja. Ja sam dobila sutra ujutro. Da li je moguća trudnoća? Brine me jer sam u tom menstrualnom ciklusu popila pililu za dan poslije, pa ne znam da li je ta menstruacija koju sam dobila izazvana pilulom za dan poslije, a ja ipak ostala trudna. 2 sedmice nakon odnosa sam radila 2 testa i oba su negativna (ali sam popila čašu crnog vina navečer i nisam vidjela da to može utjecati na rezultat). Imam osjećaj kao da me stalno bole bubrezi, a možda i umišljam i da s mi se grudi povećale. Moguće je da ja to umišljam.. Ali me zanima da li sam mogla ostati trudna.. Molim vas za odgovor. Do nove menstruacije ostalo je još 10 dana, a ja sam jako nervozna. Inače menstrualni ciklus mi je 24 dana (nekad zakasni 3 dana). Je li se pod redovnu menstuaciju može smatrati ona koja kasni do 3 dana?

,