Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#2926 Одговор

Marija

Popila sam Escapelle tebletu 30. oktobra, nakon sto smo decko i ja imali nezasticen odnos. Tabletu sam popila cisto radi predostroznosti, posto je ejakulacija bila dosta cudna, i uplasili smo se da je deo sperme mozda ipak uspeo da dodje do mene, iako se ejakulacija desila napolju. Dobila sam menstruaciju otprilike 10-15 dana ranije, negde na sredini ciklusa, i danas sam na papiru nakon brisanja, pored sekreta, pronasla kao neku opnicu, koja je licila na probusenu loptu, i bila je prozirna. Rekla bih da je otprilike velicine oko 1cm. Iskljucila sam opciju kondoma koji je ostao tu, posto se nijednom nije desilo da pukne za vreme odnosa. Izvinjavam se na detaljnom opisu, ali zaista ne znam sta da radim, i ne znam da li treba da odem na pregled. Srdacan pozdrav, i hvala vam unapred.

,