Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Da li je moguca trudnoca?

Почетак Forum Trudnoća Da li je moguca trudnoca? Одговор на: Da li je moguca trudnoca?

#3725 Одговор

Jovan

Zelim da pitam je li moguca trudnoca na ovaj nacin. Dobio sam hand-job od cure pa posle nekih sat-dva, trljali smo se ja sam obicno to radio oko klitorisa. Cura je nevina, posle toga trljanja, par sati posle je dobila neku menstruaciju koja je trajala nekoliko dana. Sada ova sledeca kasni, ali njoj menstruacija je nekad znala kasniti po 3-4 meseca kako mi prica. Sad nam je jedna izostala, pa me eto to malo muci, pa ne znam. Znaci polni organ se trljao usmine i klitoris (pre toga sam svrsio sat ipo do 2), pa kao takav sam to radio. Nisam nista vise. Cura je nevina, zelim da to i ostane, a strasti nas malo uzbudise i sve na tome osta. Jel ima sanse da je trudna postovani doktore ? Verovatno je i smesno i glupo pitanje, ali razmisljam o tome pa me muci zato se odlucih da je bolje da pitam.

,