Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Da li sam trudna

Почетак Forum Ginekologija Da li sam trudna Одговор на: Da li sam trudna

#3774 Одговор

Selena Rose

Postovani!
Zadnju menstruaciju sam imala 9.1.2017., a 13.1. sspolni odnos s deckom, koristili smo kondom, i prekinuti snosaj.. da li je moguce prstima prenijeti spermije i ostati trudan? brine me to, jer mi kasni menstruacija, grudi me bole, a 3.2. na papiru sam primjetila malo krvi, mislila sam da je menstruacija ali kasnije vise nicega nije bilo. Napravila sam 10.2, i 11.2 testove na trudnocu i negativni su, prvi dan sam u sredini dana napravila, dakle nije bio jutarnji urin, drugi dan sam jutarnji urin, i kasnije sam jos jednom napravila. Zatim sam 13.02. ponovila test, u sredini dana, a 14.02. sam napravila na jutarnji urin, svi su pokazali negativno. da li je moguce da su krivo pokazali, da li je to rano za testove? i otprilike dan dva prije nego sam primjetila na papiru krv, kad sam isla na wc, bas je iscurio neki vodenasti iscjedak, i to samo tad, i od tad nema nikakvog ni iscjetka ni krvi, nicega.
imala sam jednom, prije 2.g. otprilike cistu,to sam dobila tablete i od tad je sve ok bilo. da li je to zbog ciste mozda? nikako mi nije jasna ta krv, samo tad, to je bilo navecer, na papiru, stavila sam ulozak isla spavat i drugi dan ni traga krvi na ulosku. Pomozite! sto mi se desava? da ponovno napravim test na trudnocu?

REPLY

,