Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: hlamidija/urea/miko

Почетак Forum Ginekologija hlamidija/urea/miko Одговор на: hlamidija/urea/miko

#4017 Одговор

Anja

Postovani doktore,treba mi savet jer sam jako zabrinuta.Vec duze vreme osecam peckanje kad mokrim,bolove u ledjima,jak miris urina.Uradjeni su svi brisevi(hlamidija,mikoplazma,ureaplazma,cb,vb),urin i urinokultura,sve analize su u redu,osim ureaplazme koja je izolovana u kocentraciji 10 na 5 stepen.Dr mi je prepisao dovicin 2×1 tokom 10 dana po antibiogramu.I nakon terapije ja imam simptome,peckanje,zarenje,jak miris urina.Kad citam po internetu ljudi uopste nemaju nikakve simptome a kod mene su jako izrazeni.Kako je to moguce?Partner pije th ,isto dovicin 2×1 u toku 10 dana, nemamo odnose.Da li je ova koncentracija velika i da li se zato teze leci? Da li bih mogla da uradim kontrolni bris pre 4 nedelje od th, proslo je 4 dana od th a ja vec osecam simptome?
Unapred zahvalna.

,