Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Pilula escapelle?

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pilula escapelle? Одговор на: Pilula escapelle?

#4040 Одговор

Aleksandra Denić
Учесник

Poštovani,
Imala sam odnos sa partnerom 30.03 (to je bio 20 dan ciklusa), ali kondom je pukao i jedan deo je ostao unutra,a onda je posle 3 dana sam ispao. Decko nije ejakulirao u mene.
Za svaki slucaj sam popila Escapelle 1,5 mg tabletu. Nisam imala nikakvih kontraindikacija. Samo mi je cudno sto me sada grudi ne bole kao svaki put pred menstruaciju, uvek budu otecene i jako bolne(uglavnom 7-10dana pred ciklus) a sad jos uvek ne. Zbog cega je tako,da li postoji razlog za brigu ili ce menstruacija da kasni verovatno zbog stresa i opterecenja? Hvala unapred.

• Овај одговор је промењен 8 месеци, 1 седмица раније од стране  Aleksandra Denić.
  • Овај одговор је промењен 8 месеци, 1 седмица раније од стране  Aleksandra Denić.

,