Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#4057 Одговор

Marija

Postovani
ovako, poslednju menstruaciju sam dobila 6.3, inace su mi redovne 27,28, retko, ali bas retko 30,31. E sad, slucajno se desio peh i decko je 3.4 ejakulirao u meni i popila sam escapel posle nekih sat, dva. Znam da nije trebalo mozda, jer je trebalo da dobijem, ono imala sam bol u grudima i standardan pms, ali evo kasni vec 3 dana. Imala sam bolove u donjem delu stomaka, sekret mi je bas beo i grudvast, sve kao pred menstruaciju. Uradila sam danas baby rapid sa popodnevnim urinom i negativan je. Sad me zanima da li je moguce da mi kasni zbog pilule, i ako dobijem da li da je racunam kao pravu ili izazvanu pilulom. Opet, bojim se i da nisam ranije zatrudnela, jer koristimo metodu prekinutog snosaja, mada za 4 god koliko smo zajedno nije bilo problema. Znam, za sve postoji prvi put, zanima me vase misljenje sta je najbolje uciniti. Unapred hvala.

,