Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#4107 Одговор

Ona7
Participant

Zdravo,
Devojka i ja smo imali odnos 13.04., a ona dobija odprilike svakog 1. u mesecu. U toku odnosa kondom je spao dok sam ga izvlacio iz nje kada sam hteo da svrsim, izvinjavam se na izrazu, ali sam ipak svrsio van nje dok je kondom delom ostao u njoj, a vrh kondoma bio napolju nekih 1-2cm. Ipak i pored toga sto sam van nje.. nije nam bilo svejedno i odlucili smo da ipak uzme tabletu “za dan posle”, Escapelle. Uzela je tabletu izmedju sat i po i 2h nakon ovog odnosa. U toku narednih 3h nije imala mucnine, povracanja ili neka nezeljena dejstva. Sve je proslo u normali. Sinoc, 19.04. dobila je jako malo krvarenje koje je predhodno praceno bolovima u stomaku kao kad treba da dobije samo ne jakim, kako je uobicajno. Danas 20.04. dobila je obilno krvarenje, kao prvi dan kao kad dobije, i sad posle par sati od tog obilnijeg krvarenja ponovo je krvarila, ali malo. Da li je to normalna reakcija na tabletu, postoji li mogucnost da je trudna i svakako kad bi bilo najbolje da odradi kucni test trudnoce (urinom)?

Unapred hvala.

• Овај одговор је промењен 3 месеци, 1 седмица раније од стране  Ona7.

,