Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#4178 Одговор

Brinem

Poštovanje doktore, uz izvinjenje na uznemiravanju ali imam par nedoumica koje me opterećuju pa se nadam da ćete mi Vi pomoći. Naime, imao sam odnos sa devojkom 5-6 dana pre njene menstruacije i koristili smo kondom kao zaštitu ali je pukao (napominjem da nije pukao vrh kondoma, već se pocepao sa strane, malo ispod glavića (*izvinite na izrazu*) i to sam primetio tek na kraju odnosa).Međutim, tokom odnosa, čim sam osetio da je orgazam blizu, krenuo sam da izvučem penis napolje (ali nisam siguran da li je ejakulacija počela unutar vagine, možda jeste a možda nije). Cura je 20ak sati nakon toga uzela escapelle. Mene sad zanima kolika je verovatnoća trudnoće kao i to da li ako dobije na vreme (2-3 dana gore-dole jer joj nije skroz redovna menstruacija) znači da nije trudna. Takođe me zanima da li će joj naredni ciklusi biti redovni? Unapred hvala. Srdačan pozdrav.

,