Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Pitanje u vezi kontracepcije

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Pitanje u vezi kontracepcije Одговор на: Pitanje u vezi kontracepcije

#4211 Одговор

Dejana Borojevic
Participant

Poštovani, pijem već 2 godine kontracepciske pilule Yaz zbog policističnih jajnika, i ovaj mjesec sam se malo zeznula sa uzimanjem, zaboravila sam popiti dvije tablete u dvije sedmice uzimanja, 8 dan i 16 dan, za 8 dan na tabletama piše da uzmem zaboravljenu i nastavim dalje i to sam uradila, ali za 16 piše da popijem ostale tablete i zadnje 4 bjele bacim i počnem sa novima (ove tablete imaju 24 roze sa hormonima i 4 bijele prazne) ali zanima me jel smije uzeti 3 bijele i onda nastavit sa novom kutijom ko i dosat na prvi dan menzesa jer sam navikla tako uzimati a ovako ću sve zbrljati.
I zanima me jel smijem napraviti pauzu od mjesec dana da vidim hoće li mi se emocije malo smiriti i težina malo smanjiti jer sam se udebljala kako sam ih počela piti i da li će to uticati na ciste, da li će se vratiti.

,