Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Tableta za dan posle

Почетак Forum Kontracepcija i siguran seks Tableta za dan posle Одговор на: Tableta za dan posle

#4304 Одговор

Ninna
Учесник

Poštovani,
Pila sam pilule Jasmin 7 meseci sa redovnom menstruacijom nakon čega sam resila da napravim pauzu. Zadnju menstruaciju sam imala oko 23. Aprila. Nezaštićeni odnos sam imala oko 20. Maja, ali momak nije svršio u mene. Iako znam da je mala veravatnoća da zatrudnim(skoro 0) popila sam ellaOne pilulu za dan posle. Menstruaciju idalje nisam dobila, uradila sam 3 testa i svi su naravno negativni. Sinoć sam opet imala nezaštićeni sex. Sada ne znam da li da popijem još jednu pilulu za dan posle (iako znam da je štetno i da ne treba) ili da li smem da pocnem novo pakovanje pilula bez menstruacije. Trenutno nisam u mogućnosti da idem kod ginekologa pa je bilo kakav savet dobrodošao. Drugarici se desilo da je dobila menstruaciju 17 dana nakon uzimanja tablete pa sam htela da sačekam sa paničenjem.

Veliki Pozdrav.

,