Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Moguća trudnoća

Почетак Forum Ginekologija Moguća trudnoća Одговор на: Moguća trudnoća

#4388 Одговор

Dijana

Postovani, molim Vas za pomoc. Pre par meseci sam prvi put u zivotu bila intimnija sa svojim partnerom. Medjutim, mi nismo imali odnos, tako da sam, tehnicki, devica, anije bilo ni muskog orgazma. Ipak, posle toga sam brinula da li sam, na neki nacin, mogla da prenesem koju kapljicu predsemene tecnosti u sebe, pa sam nekoliko nedelja kasnije radila sest kucnih testova i svi su pokazivali negativno. Medjutim, ja sam i dalje paranoicna, iako nisam imala nikave simtome trudnoce. Od tada sam omala cetiri redovne menstruacije, i nikakve seksualne kontakte. Ali, nedavno sam procitala da je ljubicasta vagina siguran znak trudnoce. Inace sam tamnoputa, ali mi se cini da mi je vagina sada, nekako, pomodrela, i ne mogu da utvrdim je li uvek bila takva. Sada bih prema tome bila u 17.nedelji trudnoce. Ali, i dalje nemam nikakvih drugih simptoma. Uradila sam juce jos cetiri testa, i svi su bili negativni. Prilicno sam i mrsava. Moje pitanje je: da li potamnela vagina moze da znaci i nesto drugo osim trudnoce? Stvarno sam uplasena. Hvala Vam na strpljenju!

,