Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Da li je moguca trudnoca?

Почетак Forum Trudnoća Da li je moguca trudnoca? Одговор на: Da li je moguca trudnoca?

#4599 Одговор

Dragana Jakovljevic
Учесник

Pozdrav, evo ovako, zadnju mens sam imala 25.6 ..25.7 sam trebala da dobijem sledecu a nisam , da napomenem ja i partner aktivno radimo na bebi vec par mjeseci, u vrijeme kada je trebala da dodje menst imala sam samo 3 dana malo nekog smedjeg iscjedka, i nista vise pd tata normalan beli sekret , radila sam vec 4 testa koja su pokazala negativno zadnji sam radila prije 7 dana, vadila sam krv i ona je pokazala negativno prije 7 dana, s tim da ja imam neke simptome trudnoce imala sam blago ziganje jajnika i blago ziganje u donjem delu stomaka, mnogo vise jedem nego inace, mnogo sam osjetljiva, moram cesto da mokrim imam glavobolje, zatvor, i stomak mi se malo naduvao tako da sada ne znam sta se desava , da li je moguce da sam trudna ? Hvala

,