Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Da li je moguca trudnoca?

Почетак Forum Trudnoća Da li je moguca trudnoca? Одговор на: Da li je moguca trudnoca?

#4629 Одговор

Jelena

Poštovani,poslednja menstruacija mi je bila 11.07. imala sam nezasticene odnose 24,26,28.07. i 01.08 i 11.08. Pre pet dana sam osetila nenormalno jak bol u ledjima, trajao je par dana, mučninu imam jutarnju, nadimanje, bol u grudima. Trebala sam da dobijem 11.08. Kasnilo mi je tri dana dobila sam 14.08. I to sam primetila na papiru, međutim ta boja krvi je roza i ujutru je bilo jace pa do popodne dok nije islo nista i onda se ponovo pojavilo sutradan ujutru i traje i dalje ali u tragovima. Uradila sam danas test i pokazalo je negativno tj druga crta je bila bledunjavo roze boje. Interesuje me da li je moguce da je to implatacijsko krvarenje i da postoji mogućnost trudnoce i da li da odradim beta hcg ili da ponovim test za nekoliko dana?

,