Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#4677 Одговор

Jelena
Учесник

Postovani
Popila sam tabletu pre 4 dana, tacnije 28.avg. Pukao nam je kodnom i odmah sam popila tabletu, mozda je proslo sat vremena, mozda i manje. Juce nakon odnosa, posle orgazma,primetila sam krv, ali to je bilo tako slabo,vrlo malo krvi, vise je bilo roze nego crveno s obzirom koliko je malo krvi bilo. Nakon toga sam imala ostar bol u predelu jajnika samo sa desne strane. Pomislila sam da je menstruacija jer sam procitala da moze tableta da je izazove. Inace mn je ovo 4 put da sam uzela tabletu u 2 godine. Ovo je druga ove godine ili 3 nisam bas sigurna i razmak od zadnje je bio 3,4 meseca. Krvarenje jr inace prestalo, ali sekret je braonkast, kao po zavrsetku menstruacije. Inace zadnja menstruacija mi je prosla 27, tabletu sam popila 28 i krv sam primetila 31. Da li je neki problem jer sam vec 4.put uzela tabletu ili je povezano sa menstruacijom, ja sam se uplasila jer sam procitala da se tackasto krvarenje javlja pri ranoj trudnoci, da li je uopste moguce?
Ps da pomenem da sam koristila tablete za odlaganje menstruacije proslog meseca zbg odmora, da li je to pogorsalo stvari?

,