Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija izostanak menstruacije Одговор на: izostanak menstruacije

#4720 Одговор

May.Day
Учесник

Postovani,
Uvek sam imala redovne menstrualne cikluse (ciklus od 22 do 28 dana). U martu dobijam menzis 21.03, zatim 05.04. pa ponovo 27.04. U maju potpuno izostaje menzis, kao i u junu. Celo prolece mi je bilo jako stresno, premalo odmora i oslabila sam oko 5 kg (sa 56 kg na 51kg).Posle kompletnog pregleda kod ginekologa, receno mi je da je sve u najboljem redu, dobijam terapiju (cyclo-progynova 0.5mg) i konacno menzis 12.07. Ponovo po savetu doktorke uzimam terapiju i dobijam menzis 13.08. Sada bi trebala da dobijem oko 10.09 i nisam uzimala terapiju (doktorka kaze da nema potrebe). Imala sam 03.09. nezasticen odnos. Znam da sam u neplodnim danima pa ne panicim. 05.09. uvece, pojavljuje se iscedak svetlo braonkaste boje i to je to. Ono sto me zbunjuje je sta da radim ukoliko ciklus izostane? Da li sam bila na pravoj terapiji? Sta moze da uzrokuje gubitak menzisa ako mi je na pregledu receno da je sve u najboljem redu? Bitno je da napomenem da imam 38 godina pa mi se cini da je rano za menopauzu i nisam radjala decu. Srdacan pozdrav i hvala.

,