Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Ginekologija

Почетак Forum Ginekologija Ginekologija Одговор на: Ginekologija

#4750 Одговор

Petra
Учесник

Postovani doktore,
U februaru ove godine, imala sam indukovan porodjaj u 35GN, zbog FMU.Prvu menstruaciju, nakon porodjaja sam imala nakon mesec dana. Od tada, ciklusi su bili redovni, 29-32 dana, bez bolova pre i tokom menstruacije. 10 dana pre prethodnog ciklusa krenuli su jaki bolovi u donjem delu stomaka, konstantni, praceni mucninom i vrtoglavicom, menstruacija je dosla 25dc, bez promena u obilnosti i trajanju. Sa njom su prosli i bolovi. 13 dan ovog ciklusa, pojavili su se blagi bolovi, kao menstrualni, uz blago krvarenje, koje je trajalo nekoliko sati. Bolovi nisu prosli, danas je 21 dan ciklusa, oni su konstantno prisutni,kao menstrualni, samo jaci, sa mucninom i vrtoglavicom. Ne prolaze na analgetike. U julu sam eadila kolposkopiju, PAPA bris, vaginalni, cervikalni bris, UZ, sve je bilo uredno. Pre trudnoce su jajnici bili policisticni, menstruacije jako neredovne, ciklusi trajanja 35-50 dana. Mislila sam da se sve normalizovalo posle trudnoce, planiram novu trudnocu, ali mi nije jasno sta se sada dogadja.Pa ako bi ste mi na osnovu ovih informacija mogli reci o cemu se moze raditi.

,