Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#4799 Одговор

Sandra

Postovani, poslednjeg dana menstruacije sam imala nezaštićen seksualni  odnos pri kom je kondom pukao, te sam nakon 40 sati popila escapelle tabletu. Oko sat vremena nakon tablete imala sam seksualni odnos sa svojim partnerom i oboje smo mislili da me je tableta zaštitila te ne ejakulacija bila unutar vagine. 3 dana nakon toga pojavila mi se sukrvica, tamnr boje, tacnije kao iscedak koji se pojavljuje poslednjih dana menstruacije, ali bez bolova u trbuhu. To blago krvarenje traje 8 dana, a kolocinski je vrlo malo, otprilike kao dnevni sekret. Zanima me da li je to posledica escapelle tablete? Kao i da li je nezaštićen seksualni odnos nakon popijene tablete bezbedan po pitanju trudnoće?  Napomenula bih da ni jedan od dva nezaštićene odnosa nisu bili u periodu plodnih dana, kao i to da do sada nisam imala krvarenje tokom ovulacije (procitah negde da se to desava).

,