Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Smedj iscedak nakon menstruacije

Почетак Forum Ginekologija Smedj iscedak nakon menstruacije Одговор на: Smedj iscedak nakon menstruacije

#4873 Одговор

Aleksandra

Postovani,od 2011 godine do proslog meseca pila sam hormone Jasmin a zatim Belaru zbog mioma na materici koji su mi prouzrokovali obilna krvarenja tokom menstruacija a i izmedju njih. Hormoni su sredili obilna krvarenja ali zbog njihove dugotrajne upotrebe prestala sam da ih pijem jer misljenja lekara kod dugotrajne upotrebe su razlicita barem u mestu u kojem zivim. Tamni iscedak se javio nekoliko dana posle menstruacije i javlja se posle svakog i najmanjeg napora kao i blagi bol u donjem delu stomaka. Interesuje me Vase misljenje kod dugotrajne upotrebe hormona jer sam pokusala prosle godine da ih ne pijem par meseci ali su se miomi vratili, krvarenja je bilo i izmedju menstruacija(tamni sekret), javile su mi se bubuljice na licu, kosa mi je opadala i bila je masna. Imam 43 godina, mojoj majci je sa 45 godina radjena histerektomija, unapred zahvalna.

,