Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#4989 Одговор

Julija

Postovani, vec sam pisala i poslusala Vas savet, naime danas sam odradila betu iz krvi i rezultat je <0,1. Proslo je 25 dana od rizicnog odnosa, koji sam imala 9.9 i odmah zatim nakon sat, dva popila pilulu, to mi je bio 4. dan ciklusa (poslednja menstruacija je bila 6.9) koji su inace redovni, 28, +1,-1 dana. Posle pilule nisam imala nikakvo krvarenje, danas mi je 29. dan ciklusa i grudi su mi natekle i bolne, kao i uvek pred menstruaciju. Imam grceve u donjem delu stomaka, povremene bolove u predelu jajnika, i pojacan sekret. Za sada jos uvek ne mogu da kazem da mi menstruacija kasni, jer se desavalo nekad da dobijam na 31,30 dana, mada je to retkost. Nadam se da je sada ovo stanje zbog pilule, koja je, odlozila ovulaciju (moja pretpostavka), jer sam i u uputstvu procitala da moze da dodje do kasnjenja redovnog ciklusa, samo me zbunjuje to sto od pilule uopste nisam prokrvarila. Zanima me koliko je pouzdan ovaj test iz krvi, da li moze dati lazno negativan rezultat i da li ima potrebe ponoviti ga, kao i da li sada sa sigurnoscu mogu da znam da nisam trudna? Svakako da cu se, ako dodje do nekog ozbiljnijeg kasnjenja javiti ginekologu.Unapred hvala na odgovoru.

,