Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: Escapelle tableta

Почетак Forum Ginekologija Escapelle tableta Одговор на: Escapelle tableta

#4997 Одговор

Nikoleta

Postovani,pre skoro 2 meseca sam popila tabletu. Posle 20 dana radila sam pregna test i bio je negativan ali posle 11 sati pojavila se kao zuckasto siva linija. Menstruacija mi redovno kasni ali sam je ipak dobila recimo posle nekih 40 dana od poslednje(prvi dan prosle 09.09 a ove 23.10) s tim sto je malo duze trajala. Uradila sam test opet,01.11 i bio je negativan s tim sto sam prvi jutarnji urin stavila u flasicu i otisla da kupim test,znaci stajao je nekih mozda sat ili dva tu,mozda i manje. Test kada sam uradila bio je ngativan a u uputstvu pise da mokracu mozemo upotrebiti u roku od 24h. Da li je test merodavan obzirm da nemam neke znakove trudnoce,a i radjen je quick test koji meri 20mh/hcg a da sam 2 mesec trudnoce verovatno bih imala preko 100.000mg/hcg u mokraci i vise sto verujem da ne bi isparilo ni nakon 24h…

,