- Ginekološka Ordinacija Palmotićeva - Beograd
Zakažite pregled online

Postavite pitanje ginekologu

Dragi pacijenti,

Postavili smo ovu stranicu zbog brze i lakše komunikacije sa Vama. Sva pitanja možete postaviti direktno na e-mail klikom na link ordinacija@palmoticeva.com ili iskoristiti mogućnost ostavljanja pitanja u forumu koji smo otvorili specijalno u tu svrhu.

Srdačno,
Tim ordinacije Palmotićeva

Одговор на: izostanak menstruacije

Почетак Forum Ginekologija izostanak menstruacije Одговор на: izostanak menstruacije

#5181 Одговор

Zorica Milic
Учесник

Postovani,imam 33 godina i javljam se po pitanju menstruacije,ako biste mi pomogli bila bi zahvalna jako.U oktobru mesecu sam imala problema sa izostankom menstruacije,nisam imala mesec i po dana,desni jajnik mi je policistican i cista je jos uvek tu.Novembra sam dobila,i imala jako krvarenje,otisla kod doktora koji mi je posle 17 dana krvarenja ukljucio kapi Methylergometrin i tab.koje se piju 30 dana.Nakon toga dobijem ponovo19.12.2017,traje mi 5 dana,i sada nije proslo ni 14 dana dobila ponovo 06.01.2018 i evo vec 7 dan krvarim obilno,molim vas pomozite sta da radim,i kako da zaustavim krvarenje?Sta mislite da li je nesto opasno?Da napomenem i to da sam dva put radjala.Hvala unapred

,